Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

UWAGA! POTRZEBNA POMOC W ODBUDOWIE DOMU 

W dniu 02.11.2022 r. w wyniku rozszczelnienia butli gazowej, częściowemu spaleniu uległ dom naszego Kolegi Marka Rymuszki, który jest myśliwym w kołach Nr 79 Knieja w Radzyniu Podlaskim oraz Nr 150 Czata we Włodawie.  Marek od zawsze jest serdecznym kolegą, na którego pomoc mogli oraz mogą liczyć inni – teraz on potrzebuje naszej POMOCY. 

Spaleniu uległ fragment elewacji, konstrukcja dachu, ocieplenie poddasza, okna, instalacja elektryczna, wyposażenie oraz część mieszkalna budynku. W pożarze poszkodowana także została mama Marka, która z rozległymi poparzeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Budynek na dzień dzisiejszy nie nadaje się do zamieszkania. Zima coraz bliżej, co wywiera presję na natychmiastowe działanie, aby przywrócić dom do stanu pierwotnego – nadającego się do zamieszkania. 

Jako Zarząd Okręgowy oraz Zarząd Koła Knieja Nr 79 w Radzyniu Podlaskim zwracamy się do Koleżanek oraz Kolegów o pomoc materialną (materiały budowlane) i finansową, która wesprze Marka i jego rodzinę w natychmiastowej odbudowie domu oraz pozwoli na szybki powrót do normalnego życia. 

Wszelkich informacji o pomocy udzielają: 

Łowczy Koła Stanisław Golecki 505 557 847 oraz Łowczy Okręgowy Sebastian Santus 509 553 943.

Wpłat należy dokonywać na poniższy rachunek bankowy Zarządu Okręgowego w Białej Podlaskiej

Nr 41 1240 2177 1111 0000 3570 3835 z dopiskiem ” Pomoc dla Marka”

Liczy się każda złotówka! 

Darz Bór!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱