Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

„Sprzątamy las wokół nas” – IV edycja

22 kwietnia będziemy obchodzili Dzień Ziemi. To idealna okazja, by zrobić coś dobrego dla planety. My myśliwi, pomagamy jej przez cały rok, bo nasze podejście to przede wszystkim aktywna dbałość o środowisko naturalne i racjonalne korzystanie z jego zasobów.

Dlatego też łowiecki rok gospodarczy rozpoczynamy akcją „Sprzątamy las wokół nas”. To już czwarta edycja akcji zapoczątkowanej przez myśliwych z Bialskiego Towarzystwa Łowieckiego KŁ nr 18 Ponowa. Od kilku lat akcja obejmie obwody całego Okręgu Bialskopodlaskiego Polskiego Związku Łowieckiego. Udział w akcji zadeklarowało 26 kół łowieckich dzierżawiących obwody na terenie czterech powiatów i siedmiu nadleśnictw. W bieżącym roku do akcji włączają się także pracownicy Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych – Podlaski przełom Bugu oraz Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody – Województwo Lubelskie.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱