Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

Noworoczne spotkanie w Bialskopodlaskim Oddziale Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej

12 stycznia w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ członkowie Bialskopodlaskiego Oddziału Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej spotkali się na Noworocznym Spotkaniu Kolekcjonerskim. Swoją obecnością, zebranych zaszczycił prezes Klubu Marek Stańczykowski.

Spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnego opłatka i noworocznych życzeń. Następnie nowo przyjętym członkom wręczono oznaki i legitymacje klubowe. W krótkim wystąpieniu prezes przybliżył klubowiczom pięćdziesięcioletnią historię i działalność klubu. Następnie Andrzej Konopka omówił tematykę puncy, sygnatur i monogramów znajdujących się na broni białej.  Po oficjalnych wystąpieniach rozpoczęła się giełda kolekcjonerska, podczas której wiele cennych przedmiotów znalazło nowych właścicieli. Najciekawsze eksponaty, między innymi statuetki, stare akcesoria myśliwskie, obrazy i książki zaprezentował Dariusz Ruszkowski. Spotkanie zakończyło się tradycyjną biesiadą myśliwską, przygotowaną przez członków oddziału.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱