Przekaż 1,5 % podatku dla zwierzyny drobnej - FUNDACJA HODOWLI I REINTRODUKCJI ZWIERZĄT DZIKO ŻYJĄCYCH (KRS: 0000319773)

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

Noworoczne spotkanie w Bialskopodlaskim Oddziale Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej

12 stycznia w siedzibie Zarządu Okręgowego PZŁ członkowie Bialskopodlaskiego Oddziału Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej spotkali się na Noworocznym Spotkaniu Kolekcjonerskim. Swoją obecnością, zebranych zaszczycił prezes Klubu Marek Stańczykowski.

Spotkanie rozpoczęło się od tradycyjnego opłatka i noworocznych życzeń. Następnie nowo przyjętym członkom wręczono oznaki i legitymacje klubowe. W krótkim wystąpieniu prezes przybliżył klubowiczom pięćdziesięcioletnią historię i działalność klubu. Następnie Andrzej Konopka omówił tematykę puncy, sygnatur i monogramów znajdujących się na broni białej.  Po oficjalnych wystąpieniach rozpoczęła się giełda kolekcjonerska, podczas której wiele cennych przedmiotów znalazło nowych właścicieli. Najciekawsze eksponaty, między innymi statuetki, stare akcesoria myśliwskie, obrazy i książki zaprezentował Dariusz Ruszkowski. Spotkanie zakończyło się tradycyjną biesiadą myśliwską, przygotowaną przez członków oddziału.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

KURSY!

Do 15 marca 2023 przyjmujemy zapisy na kursy:
  • Dla nowowstępujących do PZŁ – odbędzie się w dniach 20-26 marca 2023 r.
  • Dla selekcjonerów – odbędzie się w dniach 27 marca – 1 kwietnia 2023 r.
Miejsce kursów: strzelnica w Hrudzie
Rozpoczęcie kursów: 9:00 (poniedziałek)
Szczegóły: ZO PZŁ Biała Podlaska tel. 83 343 62 75