Przekaż 1,5 % podatku dla zwierzyny drobnej - FUNDACJA HODOWLI I REINTRODUKCJI ZWIERZĄT DZIKO ŻYJĄCYCH (KRS: 0000319773)

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

Do Zarządów Kół Łowieckich

Wielu myśliwych niezrzeszonych z naszego okręgu wyraża wolę i chęć nawiązania współpracy z Kołami Łowieckimi w zakresie promocji łowiectwa, gospodarki łowieckiej, organizacji wspólnych imprez i akcji oraz innych działań na rzecz Okręgu Biała Podlaska i Polskiego Związku Łowieckiego. 

Jak wynika z badań ankietowych przeprowadzonych przez naukowców z Katedry Łowiectwa i Ochrony Lasu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, niespełna 40% myśliwych niezrzeszonych nie chce wstępować do koła łowieckiego, a nieco ponad 60% zrobiłoby to, gdyby miało taką możliwość. Koła są tworzone przez ludzi, a ludzie są różni więc i koła też są różne. Warto szukać wspólnej płaszczyzny współpracy. Wśród myśliwych niezrzeszonych, tak jak i członków kół łowieckich, są myśliwi reprezentujący cały przekrój społeczeństwa. Mniej lub bardziej zainteresowani polowaniem i zaangażowani w życie związku. Część jest niezrzeszonymi z wyboru, część z przymusu. Jest też grupa myśliwych niezrzeszonych, chętnych do współpracy z kołami na rzecz promocji łowiectwa, gospodarki łowieckiej oraz organizacji wspólnych imprez i akcji.

Oczekujemy na kontakt i propozycje współpracy.

Kontakt do koordynatora i inicjatora: 

Leszek Gawryczuk, tel. 692 490 651, e-mail: lg@taxsafe.pl

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

KURSY!

Do 15 marca 2023 przyjmujemy zapisy na kursy:
  • Dla nowowstępujących do PZŁ – odbędzie się w dniach 20-26 marca 2023 r.
  • Dla selekcjonerów – odbędzie się w dniach 27 marca – 1 kwietnia 2023 r.
Miejsce kursów: strzelnica w Hrudzie
Rozpoczęcie kursów: 9:00 (poniedziałek)
Szczegóły: ZO PZŁ Biała Podlaska tel. 83 343 62 75