Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Biała Podlaska

100 lat zjednoczonego łowiectwa w Polsce

6-go stycznia 1923 roku w Warszawie podczas zjednoczeniowego zjazdu towarzystw i związków łowieckich, po długich debatach, powołano Centralny Związek Polskich Stowarzyszeń Łowieckich z siedzibą w Warszawie oraz przyjęto jego statut.

Z okazji jubileuszu Zarząd Okręgowy PZŁ w Białej Podlaskiej wydał okolicznościową oznakę. Autorem pomysłu i grafiki jest Rafał Konieczny – członek Oddziału Bialskopodlaskiego Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej, a projekt wykonawczy wykonał Jan Siemaszko – członek Oddziału Świętokrzyskiego KKiKŁ. Wykonawcą oznaki jest firma Polmet z Częstochowy.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱

Szkolenie z zasad postępowania przy redukcji bobra w dniu 17 lutego 2024 r.

Szkolenie z zasad postępowania przy redukcji bobra w dniu 17.02.2024 r. od godz. 10:00 ze względów organizacyjnych i dużej liczby chętnych odbędzie się w sali konferencyjnej BIALSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA “WOD-KAN” Sp. z o.o. 21-500 BIAŁA PODLASKA UL. NARUTOWICZA 35 (wjazd od ulicy Zamkowej).